Items: 0 - 0.00 EUR
Latviešu
English
Russian
Deutsch
Polish
Lithuanian
Hungarian
Spanish
Gwarancja 90 dni
Dostawa w ciągu 48 godzin
Oferta specjalna
100% przetwarzanie
Samodzielna wymiana lampy projektora to oszczędność czasu i pieniędzy!

Wszędzie, gdzie wykorzystuje się projektory: sale konferencyjne, przedsiębiorstwa, szkoły, kino domowe, co jakiś czas pojawia się kwestia wymiany lampy. Co robić? Prosić o pomoc firmę instalacyjną, wezwać specjalistę, który wymieni lampę?

Proponujemy inną alternatywę - szybsze i bardziej oszczędne rozwiązanie. Zamów lampę w naszym sklepie i samodzielnie wymień lampę. Jest to tak łatwe, że w większości przypadków pozwala na zaoszczędzenie na usłudze, którą możesz wykonać sam. Co więcej, może to oznaczać nawet do 30% oszczędności.

Wymiana lampy zazwyczaj wymaga około 5-10 minut. Jeśli wymiana nie jest intuicyjnie zrozumiała, na pewno można zapoznać się z jej zasadami w instrukcji obsługi projektora. Jeśli nie zachowała się instrukcja obsługi projektora, można ją znaleźć na stronie internetowej producenta urządzenia.

W naszej ofercie posiadamy ponad 5 000 lamp do projektorów różnych modeli. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne lampy. Produkcją lamp do projektorów zajmuje się kilka światowych firm: Osram, Philips i Ushio. Produkty tych producentów stosowane są w ponad 95% modelach projektorów na całym świecie. Oferujemy produkty wyłącznie tych producentów, co stanowi o niezmiennie wysokiej jakości naszej oferty, którą gwarantuje producent.

Przepalenie się lampy projektora nierzadko prowadzi do nieprzyjemnych konsekwencji, np. utrudnienia w trakcie zaplanowanej imprezy, wykładu, prezentacji materiału wideo na uroczystym wydarzeniu itd. Dlatego też ważne jest, aby przewidzieć moment przepalenia się lampy. Jak to sprawdzić?
O końcu żywotności lampy świadczy kilka faktów, m.in.:

  • obraz z projektora traci na jasności;
  • obraz może zacząć mrugać;
  • lampa projektora pracowała przez około 80% godzin pracy w stosunku do żywotności lampy wskazanej w instrukcji projektora. Czas pracy w większości modeli wskazuje wbudowany w projektor licznik.

W naszym sklepie znajdziesz najlepszy dla siebie produkt. Oferujemy 3 opcje: oryginalne lampy w oryginalnej obudowie, oryginalne lampy w obudowie innego producenta, np. żarówki Philips zamontowane w obudowie innego producenta, jak również same żarówki, czyli wariant ekonomiczny.

Jaki produkt wybrać?

Lampa projektora bez obudowy, żarówka – to doskonały wybór, jeśli Ty albo któryś z Twoich kolegów ma odpowiednie umiejętności techniczne pozwalające na wyjęcie starej żarówki z obudowy i umieszczenie w niej nowej żarówki.

Jeśli masz wątpliwości co do swoich umiejętności technicznych, zalecamy wybranie lampy w obudowie. W takim przypadku zalecamy oparcie wyboru na względach ekonomicznych. Trzeba zaznaczyć, że nie do wszystkich modeli projektorów dostępne są żarówki w obudowach innych producentów. W takich przypadkach najlepsze będą wyłącznie oryginalne lampy w oryginalnej obudowie.

Jak łatwo znaleźć produkt?

Jeśli znasz model projektora, skorzystaj z wyszukiwarki.

Jeśli znasz kod lampy, skorzystaj z małej wyszukiwarki, która znajduje się na banerze strony głównej sklepu. Jeśli uważasz , że wygodniej jest korzystać tradycyjnego katalogu możesz znaleźć produkty, producenta swojego projektora i odpowiedni model również w katalogu sklepu. Kliknij tutaj.

Dostawa

Sklep zapewnia dostawę do rąk klienta.

Towary są dostarczane bezpośrednio z magazynu za pośrednictwem naszych partnerów: UPS lub DHL. Czas dostawy zależy od czasu złożenia zamówienia. Jeśli zamówienie zostanie złożone w pierwszej połowie dnia, do największych miast w całej Europie towar możemy dostarczyć już następnego dnia. Więcej o dostawie tutaj.

Gwarancja

Zapewniamy 90-dniową gwarancję na wszystkie lampy oferowane w sklepie.

Zobowiązania gwarancyjne zależne są od producenta. Jeśli producent zapewnia okres gwarancyjny dłuższy od 90 dni, my również automatycznie zapewniamy taką gwarancję swoim klientom. Oznacza to, że konsumenci otrzymują najdłuższy okres gwarancji dostępny na rynku. Więcej o gwarancji znajdziesz w części gwarancja.