Items: 0 - 0.00 EUR
Latviešu
English
Russian
Deutsch
Polish
Lithuanian
Hungarian
Spanish

O nas

Jesteśmy ekspertami w sprzęcie audio-wizualnym, pracujemy w tej branży od 16 lat, zaczynając od 2000 roku. Sprzedajemy projektory oraz inny sprzęt audi i wideo, opracowujemy rozwiązania i doradzamy klientom.

Stworzyliśmy internetowy sklep z lampamy, ponieważ to zapewnia korzystną ofertę. Oferujemy dobre ceny, ponieważ sprzedajemy lampy w iwelkich objętościach, dodatkowo, oprócz dobrej ceny, klient również oszczędza na  kosztach instalacji (lampę do projektora można wymienić samodzielnie.) Regularnie śledzimy tendencje na rynku i zapewniamy najlepsze dostępne ceny na oryginalne lampy.

Wymiana lampy do projektora jest bardzo prosta – zamów w internecie, odbierz w domu lub w biurze i wymień w ciągu 10 minut. Te czynności nie są skomplikowane i może je wykonać każdy, bez konieczności angażowania specjalisty. Wymiana lampy do projektora jest dosyć prosta. Jednak, jeśli potrzebujesz pomocy, instrukcję wymiany lampy znajdziesz w specyfikacji technicznej projektora. 

W zakresie naszych produktów są wyłącznie oryginalne lampy projektowe. Oferujemy również zestawy (lampa z obudową), oraz same lampy (żarówki).  Oferujemy lampy bezpośrednio od producentów do ponad 5000 projektorów DLP i LCD, a oferta produktów jest regularnie aktualizowana o nowe modele tak szybko, jak się pojawiają. Oferujemy zarówno najbardziej znane marki: Panasonic, Benq, Epson i inne, jak i modele mniej popularnych producentów.

Wykaz producentów jest dostępny tutaj. Okres gwarancyjny na lampy do projektorów wynosi  90 dni!

W pierwszej kolejności realizujemy dostawę do osób prywatnych i firm w Unii Europejskiej, we współpracy z UPS i DHL. Możemy również dostarczać towary do krajów spoza UE. W tym przypadku klient musi zadbać o odprawę celną. Zapewniamy bezpośrednią dostawę z magazynu w ciągu 48 godzin.
Zadbaliśmy o wygodne rozliczenia. Oferujemy do wyboru najbardziej odpowiedni  sposób - dokonać przelewu z rachunku bankowego przy użyciu karty płatniczej, lub poprzez PayPal. W celu zapewnienia bezpiecznych płatności w Internecie, stosujemy certyfikat bezpieczeństwa światowego lidera rozwiązań bezpieczeństwa COMODO SSL dla rozwiązań szyfrowania danych, które zapewnia wysoki 256-bitowy algorytm szyfrowania danych.

(!) Przerwane posiedzenie w pracy, oglądanie zdjęć lub filmów z przyjaciółmi na dużym ekranie może dostarczyć nieprzyjemne rozczarowanie. Dlatego, jeśli masz podejrzenie, że lampa projektora wkrótce może wypalić, to jest własnie moment, aby ją zamówić.

Więcej informacji o produktach

Zapytanie rabatowej ceny za 2 lampy i więcej